הצהרת נגישות

אנו שואפים להבטיח כי כלל השירותים של שברולט נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן מושקעים משאבים רבים להקל את השימוש עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

סטטוס אולמות תצוגה ומרכזי שירות מונגשים:

מקום כתובת מצב נגישות חניות נכים שרותים נגישים שילוט הכוונה
אגף החלפים הרימון 3 חבל מודיעין נגיש קיים קיים קיים
הרצליה הסדנאות 1 נגיש קיים קיים קיים
מודיעין המכונאי 29 נגיש קיים קיים קיים
פארק ראם בני עייש נגיש קיים קיים קיים
ראשון לציון פלטין נפתלי 5 נגיש קיים קיים קיים
ראשון לציון-מוסך פלטין נפתלי 5 נגיש קיים קיים קיים
תל אביב המלאכה 1 נגיש קיים קיים קיים

שירות לקוחות נגיש

ניתן שירות לציבור או מידע על אודותיו באמצעות מידע מוקלט במערכת ממוחשבת לניתוב שיחות טלפון, יינתן המידע או השירות לפי העניין, לאדם עם מוגבלות באמצעות הקלטה, בשפה פשוטה או בקצב איטי, בלא מוסיקת רקע, שתושמע עם תחילת מסירת המידע המוקלט ובשפות העברית והאנגלית שניתן בהן המידע לכלל הציבור.
כמו כן, יינתן מידע באמצעות דואר אלקטרוני ובלינק הבא: http://chevrolet.co.il/ContactUs.aspx

הדרכת עובדי שברולט

כחלק מהליך היישום של החוק והתקנות הנלוות אליו, שברולט מבצעת מספר פעולות בהם השתתפו עובדי החברה לדוגמת לומדת מחשב אשר משמשת ככלי הדרכתי לנושא הנגישות והדרכות נגישות פרונטאליות.

נגישות אתר האינטרנט

שברולט פועלת בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 - " קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת - Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0 .

פנייה למידע והצעות לשיפור הנגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש באתר עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור בנושא הנגישות.

ליצירת קשר עם רכז הנגישות

  • שם: חיים גפה
  • טלפון: 052-3592146
  • דואר אלקטרוני: haim_g@umi.co.il
לוגו חברת פיתוח איידב