• שברולט אימפלה
  אדום קריסטל GBE
  אפור מטאלי GLJ
  כחול קטיפה מטאלי GXH
  לבן פנינה GBN
  לבן GAZ
  שברולט אימפלה
  שחור GBA
  שברולט אימפלה
  כסף שמפניה מטאלי GWT
  שברולט אימפלה
  כסף מטאלי GAN

שברולט אימפלה

עיצוב חוץ

עיצוב אתלטי ונחוש

האימפלה החדשה מפוסלת בצורה אמנותית כדי להשאיר רושם מתמשך. היא שונה מאוד מהמקובל. מכסה המנוע המוגבה המרמז על כוח המנוע, הגריל הרחב המצופה כרום והפנסים בעלי אלומת הזרקור מקרינים את הפנים הנועזות החדשות של שברולט. הצללית הפרובוקטיבית, הדפנות המפוסלות וחישוקי 18 או 19 אינץ' מעניקים תרומה נוספת למראה הדרמטי ולפרופיל מסובב הראשים.

שברולט אימפלה
 

סגנון עם תכלית

האימפלה החדשה היא בעלת קווים מלאי חן כראוי לדגם הנושא את השם המפורסם הזה. העיצוב החיצוני מאופיין על-ידי קווי מתאר חלקים וזורמים שהם לא רק מהממים מבחינה ויזואלית, אלא מעניקים גם אווירודינמיות מרשימה. הצורה האווירודינמית האמנותית, ששוכללה במנהרת רוח, תורמת לנסיעה חרישית להפליא וצריכת דלק חסכונית יחסית, ומנוע ה-V6 3.6 ליטר כולל הזרקת דלק ישירה ותזמון שסתומים משתנה.

ביצועים

 

ביצועים מלאי ביטחון

בליבה של האימפלה שוכן מנוע ה-V6 3.6 ליטר המפורסם, עם 305 כ"ס והאצה מ-0 ל-97 קמ"ש תוך 6.8 שניות בלבד. מערכת הזרקה ישירה מזריקה את הדלק קרוב יותר לתא השריפה לקבלת בעירה יעילה וחזקה. בנהיגה עם מצערת פתוחה חלקית או במלואה ניתן להרגיש בתגובה החזקה. תזמון השסתומים המשתנה מגביר בעקביות את ההספק בכך שהוא מספק מומנט מירבי כמעט בטווח סל"ד רחב יותר.

מכונית שברולט
 

התנהגות כביש ונוחות נסיעה גמישות

המבנה הקשיח של המרכב והיציבה המבוססת אפשרו למהנדסים לכוונן במדויק את נוחות הנסיעה והתנהגות הכביש כדי להעניק חוויה מרשימה של "חיבור לכביש". הגה הכוח החשמלי מסוג מסרק ומוט משונן מעניק התנהגות כביש חדה ומגיבה ותחושת מרכוז מעולה. קוטר סיבוב קטן בשילוב עם סיוע משתנה של הגה הכוח המגביר את הסיוע במהלך תמרונים במהירויות נמוכות, מציעים לנהג שליטה מרשימה בכבישים עירוניים ובפניות חדות. בנוסף לכך, הם מעניקים נסיעה חלקה ונטולת מאמץ.

עיצוב פנים

 

מתוחכמת

תא הנוסעים של האימפלה הוא סביבה מעוצבת בקפידה עם ירידה לפרטים הקטנים ביותר, תוך התמקדות בנוחות ובשקט הנפשי של הנהג. גרסה דרמטית וחדשנית של לוח המכשירים הקלאסי של שברולט בעל "תא הנהג הכפול" מייצרת סביבת נהג נוחה, ודגשים אסתטיים כגון תאורת האווירה הכחלחלה מפנקים את החושים. האימפלה החדשה מרווחת ונוחה הודות לתכנון הפנימי המוקפד והמתוחכם, ומציעה שפע של מקום לחמישה נוסעים. מאפיינים אופציונאליים נוספים לשיפור נוחות הנסיעה כוללים מושבים קדמיים מאווררים ומחוממים, גלגל הגה עם כוונון חשמלי לגובה ולמרחק, ומשענות ראש קדמיות המתכווננות לארבעה כיוונים מאפשרים לנהג ולנוסע הקדמי למקם אותם בצורה הנוחה ביותר .

שברולט
 

אותנטית

כל פרט ופרט בתא הנוסעים של האימפלה נבחר בקפידה ועוצב בקפידה כדי להשתלב לסביבת נהיגה יוצאת מן הכלל המותאמת לנהג. חיפויי עץ יפהפיים משתלבים בצורה מושלמת עם דגשי הכרום ברחבי תא הנוסעים, והתפרים הצרפתיים העדינים מדגישים את המרקם האיכותי של המשטחים הרכים למגע, עם אופציה לבד איכותי או לריפודי עור. המושבים הקדמיים המאווררים משלימים את האווירה ומעניקים נוחות רבה יותר לנהג ולנוסעים. זה יותר מאשר סתם תא נוסעים – זהו שיא הטעם והקסם.

טכנולוגיה

 

חדשנית

מעצבי הפנים עברו בקפידה על כל סנטימטר וכל היבט של תא הנוסעים של האימפלה החדשה, מתוך חשיבה מתמדת על צרכי הנהג והנוסעים. אפשרויות אחסון חדשניות ממוקמות במיקומים אינטואיטיביים ברחבי תא הנוסעים של האימפלה תוך שמירה על המרחב הפנימי. קיימים מקומות אחסון חכמים בדלתות ובמשענת היד, וכן מקום לאחסון מטריה בדלתות הקדמיות, מחזיקי ספלים ומקום לאחסון טלפון נייד המשולבים בקונסולה. ניתן לשמור על חפצים בהישג יד אך מוסתרים מהעין הודות לתא אחסון הנמצא מאחורי צג המגע הצבעוני האופציונאלי של מערכת השמע או בתאי האחסון המוסתרים מתחת לרצפת התא המטען. ברכב קיימת מערכת מולטימדיה עם ממשק Apple CarPlay בעל פיקוד קולי בעברית. בנוסף מוצעת גם חבילת זיכרונות לנהג*, אמצעי נוח נוסף המעניק לך אפשרות להגדיר שני מצבים עבור מושב הנהג בעל הכוונון החשמלי לשמונה כיוונים, גלגל ההגה בעל הכוונון החשמלי והמראות החיצוניות. ניתן לשחזר את ההגדרות בלחיצת כפתור. חבילה זו מקלה גם על היציאה מהמכונית על ידי כך שהיא מרחיקה את המושב לאחור.

*ברמת גימור LTZ.

שברולט
 

מבדרת

הגדר את חוויית הנהיגה שלך על-ידי סידור הסמלים והמאפיינים על-גבי צג המגע הצבעוני של מערכת השמע ומרכז המידע לנהג כך שיציגו את המידע או האפשרויות החשובים לך ביותר. האימפלה מציעה צג מגע צבעוני בגודל "8, יחד עם תא אחסון חבוי מאחורי הצג עם שקע USB לאחסון הטלפון הנייד שלך וחפצים אחרים. במצב Valet הוא אפילו ננעל כדי להסתיר ולשמור על חפצים יקרי ערך. לאחר שהתאמת את הצג ואת מרכז המידע לנהג להעדפות שלך, אתה יכול להביא את המוסיקה והבידור האהובים עליך. מערכת Chevrolet MyLink מחוברת ישירות לסמארטפון שלך, ומאפשרת באמצעות טכנולוגיית Bluetooth להשמיע מוסיקה, לשמור בזיכרון עד 60 "מועדפים", כולל תחנות רדיו, אנשי קשר, יעדים, מוסיקה ומדיה אחרת.

*ברמת גימור LTZ.

בטיחות

 

מוקדשת לבטיחות

האימפלה כוללת את מיטב ציוד הבטיחות הפאסיבי והאקטיבי כאחד. החל ממערכת בקרת יציבות StabiliTrak, דרך 10 כריות אוויר כסטנדרט ועד למערכות התראה מתקדמות* מפני סטייה מנתיב, רכב בשטח מת והתנגשות קדמית.

*ברמת גימור LTZ.

שברולט
 

הגנה ותגובה

במקרה של התנגשות, נכנסים מאפייני הבטיחות החדשניים של המכונית לפעולה, ומסייעים להגן עליך באמצעות 10 כריות אוויר הכלולות כציוד סטנדרטי. השלמות המבנית של הרכב היא בעלת חשיבות במקרה של התנגשות, ובשל כך האימפלה החדשה מצוידת במרכב חזק וקשיח המכיל פלדה בעלת חוזק גבוה במיוחד.

לוגו חברת פיתוח איידב