שברולט זכתה ביותר תארי איכות ראשונית של חברת J.D.Power לשנת 2013 מאשר כל מותג רכב אחר

(01/07/2013)

כלי הרכב של שברולט מעניקים לצרכנים שלנו את האיכות המגיעה להם. על פי סקר האיכות הראשונית (Initial Quality StudySM) 2013 של חברת J.D. Power, זכתה שברולט בתארים בחמש קטגוריות, יותר מכל מותג רכב אחר.

תוצאות אלה ממחישות את מחויבותה של שברולט לאיכות. הלקוחות מעוניינים בעיצובים חדשניים, מאפיינים מתקדמים ואיכות מעולה – וזאת ללא ויתור כלשהו. אצלנו בשברולט האיכות עומדת במוקד שלך כל החלטה המשפיעה על הפיתוח של כל אחד מכלי הרכב.

סקר J.D. Power תוכנן מחדש לשנת 2013, ומעניק ליצרנים מידע שאותו הם יכולים לנצל במהירות לזיהוי בעיות ולהנעת שיפור. שברולט מתייחסת לאתגר זה ברצינות.

"שביעות רצון הלקוחות והאיכות עומדים בראש סדר העדיפות שלנו, כך שהתוצאות הללו משמעותיות ביותר עבורנו", אמר כריס פרי, סגן נשיא של חברת השיווק של שברולט. "אנו נמשיך להאזין ללקוחותינו וללמוד מהם, כדרך לשיפור מהיר עוד יותר של האיכות של כל המכוניות, דגמי הפיק-אפים והקרוסאובר שנושאים את עניבת הפרפר של שברולט".

שברולט השיגה השנה בסקר את התוצאה הטובה ביותר שלה מאז ומעולם. מובילי הקטגוריות של שברולט היו:

מחויבותה של שברולט לאיכות וההשקה הרציפה של מוצרים חדשים וחסכוניים בדלק, עם הטכנולוגיה והמאפיינים המבוקשים על ידי לקוחות רבים יותר, סייעה למותג להשיג מכירות שיא בעולם בשנת 2012 – 4.9 מיליון יחידות.

לוגו חברת פיתוח איידב