• שברולט סוואנה
  • שברולט סוואנה
  • שברולט סוואנה
 

שברולט סוואנה

כשבוקר נוסף של עבודה מתחיל ויום ארוך בפתח, חשוב שיהיה לצדך רכב שיודע לעשות את העבודה כמו שצריך, בעוצמה אדירה ובשילוב נוחות מקסימלית לך ולנוסעים איתך.שברולט סוואנה, רכב עבודה אמריקאי, מציב סטנדרטים גבוהים במיוחד בכל הנוגע לחדשנות, יעילות וחסכון בעבודה. הוא מצוייד במנוע 2.8 ל' טורבו דיזל, המספק 181 כ"ס, תיבת הילוכים אוטומטית חדשנית, יכולת נשיאת מטען ללא תחרות, יכולת הסעת נוסעים בנוחות מירבית חווית נהיגה מפנקת בכל זמן, בכל דרך ובכל עבודה. והכל, במבחר דגמים המתאימים לסגנון העבודה שלך, דלת הזזה או דלת צירים, עם חלונות או בלי, דגם קצר או ארוך, מודולריות בסידור המושבים ועוד. וכמובן, הסוואנה מעניקה לך רווח כלכלי של עשרות אלפי שקלים בשנה, החל מהק"מ הראשון.

 

ביצועים

הדבר החשוב ביותר ברכישת וואן, הוא רמת היכולת שלו בזמן עבודה. שברולט סוואנה תעניק לך עוצמה אדירה ורמת ביצועים גבוהה ביותר. הכל כדי שתוכל לעבוד בראש שקט ובביטחון מלא. אל תיתן לעיצוב המלוטש והחדשני להטעות אותך. מאחורי הגריל המעוצב תמצא מנוע טורבו דיזל Duramax V8 מתוחכם, שקט ובעל צריכת דלק משופרת וחסכונית, בנפח 2.8 ל' המפיק 181 כ"ס בשרניים.המנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 הילוכים עם בקרה אלקטרונית מתקדמת. השלדה החסונה מאפשרת לסוואנה יכולת גרירה והעמסה ללא תחרות בקטגוריה, הנעזרת במצב גרירה (TOW/HAUL), כאשר המתלים הקדמיים הנפרדים תורמים לנסיעה בטוחה ויציבה בכל תנאי עומס. ללא ספק, מכל כיוון שתבחן אותה, שברולט סוואנה יוצרת עבורך סביבת עבודה מקסימלית לכל משימה ולכל דרך.

 

נוחות ואבזור

שברולט סוואנה היא לא רק חזקה ומתקדמת מסוגה, היא גם יודעת לפנק ובגדול. שברולט סוואנה מצוידת במערכת מתלים מתקדמת לשיכוך מהמורות ולנסיעה רכה, שקטה ומפנקת. בנוסף, מעניקה סוואנה חלל פנימי נדיב ומפרט עשיר, הכולל בין היתר: כורסאות מתכווננות לנהג ולנוסע, אבזור חשמלי מושלם ומערכת בקרת שיוט. כל פרט ופרט תוכנן למען מטרה אחת, נוחות ויעילות בעבודה. מערכת הבקרה, הלחצנים, הידיות ואביזרים נוספים עוצבו ותוכננו לשימוש יעיל גם כאשר אתה נעזר בכפפות עבודה. כמו כן, לשברולט סוואנה דלתות אחוריות בעלות זווית פתיחה של 165 מעלות, המאפשרות פריקה וטעינה בנוחות מקסימלית, דלתות צד ציריות או דלת הזזה קלה לתפעול, פגוש אחורי עם סף דריכה, תא מטען ענק המתאים גם להסעת נוסעים בנוחות מרבית וגלגל רזרבי הממוקם בתחתית הרכב. הכל כדי שתוכל להפיק את המקסימום מהנסיעה וליהנות מחוויית נהיגה שטרם הכרת.

סוואנה - נוחות ואבזור
 

מרחב פנים

לשברולט סוואנה דלתות אחוריות בעלות זווית פתיחה של 165 מעלות, המאפשרות פריקה וטעינה בנוחות מקסימלית, דלתות צד ציריות או דלת הזזה קלה לתפעול, פגוש אחורי עם סף דריכה, תא מטען ענק המתאים גם להסעת נוסעים בנוחות מרבית וגלגל רזרבי בתחתית הרכב. הכל כדי שתוכל להפיק את המקסימום מהנסיעה וליהנות מחוויית נהיגה שטרם היכרת.

סוואנה - מרחב פנים
 

מקסימום רווח וחסכון

  • קיזוז מע"מ* - על שברולט סוואנה ניתן לקזז מע"מ. ביטול קיזוז המע"מ על מסחריות צמצם דרמטית את פער המחירים בין שברולט סוואנה לבין מסחריות אחרות.
  • שווי שימוש אפס - לשברולט סוואנה שווי שימוש אפס (אין זקיפה כלל), לעומת זקיפה של עשרות אלפי שקלים בשנה למסחריות המתחרות**(2.5% ממחיר הרכב, החל מה-1/1/2010).
  • הכרה מלאה בהוצאות הרכב – בעלי שברולט סוואנה נהנים מהכרה בהוצאות הדלק, הביטוח, הטיפולים והפחת החל מהקילומטר הראשון, מדי שנה.
  • החזר בלו – לסוואנה מקס בלבד - בעלי שברולט סוואנה מקס זכאים להחזר בלו על הסולר של עד 12,000 ₪ בשנה (החזר בלו לרכב מעל 4.5 טון עפ"י צו הבלו).
  • אגרת רישוי מופחתת – לשברולט סוואנה אגרת רישוי נמוכה ב-40% מלמתחרות.
*בכפוף לתקנות המע"מ. **בהתייחסות למתחרים הכוונה לטנדרים שמשקלם עד 3.5 טון. *על סוואנה מקס אין מס קניה.
 

בטיחות

שברולט סוואנה עושה הכל למען הבטיחות שלכם, הנהג והנוסעים. היא מצוידת בבלמי דיסק חדישים ומערכת ABS לכל ארבעת הגלגלים – כסטנדרט. מערכת הבלמים החדישה כוללת מגבר בלם הידראולי חזק ויעיל. למערכת הבלמים החדישה מצטרפים 4 כריות אוויר, קורות הגנה בדלתות, אזורים סופגי אנרגיה מלפנים ומאחור, מערכת בקרת יציבות ESP ועוד מגוון אביזרי בטיחות מתקדמים שיעשו את המקסימום למען הבטיחות שלך ושל משפחתך.

סוואנה - בטיחות
לוגו חברת פיתוח איידב