• שברולט סילברדו
  • שברולט סילברדו
  • שברולט סילברדו
 

שברולט סילברדו החדש

עוד יום עבודה מתחיל, עוד בוקר של נסיעות, לקוחות ומשימות שצריך לבצע. בתוך כל הפרויקטים והמטלות יש טנדר אחד שמוביל אותך תמיד אל הפסגה, בביטחון מלא ובעוצמה אדירה, שלא מותירה מקום לספק. שברולט גאה להציג את סילברדו 2500 החדש, הטנדר שמחולל מהפכה בקטגוריית הטנדרים בישראל. עם מנוע "דוראמקס" V8 עוצמתי, המספק 445 כ"ס, רמת אבזור ופינוק הגבוהה בקטגוריה, צריכת דלק מעולה, חבילת בטיחות מושלמת והכל בגרסה קצרה וקומפקטית יותר. אתה מוזמן ליהנות מהטנדר המתקדם מסוגו בעולם ומחוויית נהיגה שטרם הכרת. שברולט סילברדו 2500 החדש, טנדר אחד מעל כולם.

 

ביצועים

אין עוד טנדר המסוגל להעניק לך עוצמה אדירה כל כך, רמת ביצועים מדהימה, כושר גרירה והעמסה בלתי נתפס, לצד נוחות נסיעה מפנקת בכל דרך שתבחר. עלה לשברולט סילברדו, לחץ על דוושת ההאצה ותן למנוע הטורבו דיזל "דוראמקס" V8 בנפח 6.6 ל', המספק 445 כוחות סוס, לקחת אותך לנסיעה בלתי נשכחת. שברולט סילברדו יעניק לך גם יכולת שטח ועבירות מדהימות, עם כושר נשיאה גבוה, תיבת הילוכים אוטומטית וחדשנית ALLISON בעלת 6 הילוכים קדמיים עם הילוך כח, מערכת תחימת טווחי הילוכים והינע 4X4 עם 3 מצבים – 2H, 4H, 4L, אתה יכול להיות בטוח שאין שום דבר שיעצור אותך מלהגיע לפסגה. שברולט סילברדו 2500 הוא טנדר מתקדם יותר גם בראייה סביבתית: מנוע ה"דוראמקס" הוא הנקי ביותר שיוצר עד כה, בעל צריכת דלק משופרת ומצוייד במערכת הפחתת פליטת גזים רעילים, על בסיס נוזל ה"אוריאה". ללא ספק, מכל כיוון שתבחן אותו, שברולט סילברדו 2500 הוא הטנדר האולטימטיבי, לכל משימה ולכל דרך.

שברולט סילברדו
 

טכנולוגיה ונוחות

שברולט סילברדו מצוייד בכל מה שאתה צריך כדי להרגיש ברכב מנהלים. עיצוב הפנים החדשני והמעודן בתא הנוסעים המרווח, תוכנן בסטנדרטים הגבוהים ביותר לחווית נהיגה מעולם אחר. רמת אבזור ופינוק אמריקאית הגבוהה בקטגוריה כוללת: הגה כוח מתכוונן מצופה עור, כוונון חשמלי למושבי הנהג והנוסע, מרכז מידע דיגיטלי, חימום וכוונון חשמלי למראות הצד, מושבי עור (אופציה), מערכת בקרת שיוט, מערכת בקרת אקלים דיגיטלית, מערכת Chevrolet MyLink הכוללת צג 8", חיבורי USB ו- AUX וקישוריות Bluetooth, מערכת שמע משובחת הנשלטת מגלגל ההגה הכוללת רדיו-דיסק MP3 ו-6 רמקולים ועוד שפע אביזרים המעניקים לך ולנוסעים איכות חיים מושלמת.

 

חסכון

  • קיזוז מע"מ* - על הסילברדו ניתן לקזז מע"מ. ביטול קיזוז המע"מ על טנדרים קלים צמצם דרמטית את פער המחירים בין סילברדו לבין טנדרים קטנים יותר.
  • שווי שימוש אפס – לסילברדו שווי שימוש אפס (אין זקיפה כלל) לעומת זקיפה של עשרות אלפי שקלים בשנה לטנדרים המתחרים** (2.5% ממחיר הרכב, החל מה-1/1/2010).
  • הכרה מלאה בהוצאות הרכב – בעלי סילברדו נהנים מהכרה בהוצאות הדלק, הביטוח, הטיפולים והפחת החל מהק"מ הראשון, מדי שנה.
  • החזר בלו – בעלי סילברדו זכאים להחזר בלו של סולר של עד כ-12,000 ₪ בשנה.
  • אגרת רישוי מופחתת – לסילברדו אגרת רישוי נמוכה ב-40% מהמתחרים (1,800 ₪ לעומת 3,000 ₪. נכון לדצמבר 2010).
שברולט סילברדו
*בכפוף לתקנות המע"מ. **בהתייחסות למתחרים הכוונה לטנדרים שמשקלם הינו עד 3.5 טון.
 

בטיחות

לסילברדו ציון מעולה של 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק המחמירים של ארגון ה-NHTSA האמריקאי. בנוסף ל-6 כריות האוויר הסטנדרטיות, מצוייד הסילברדו בשלל מערכות אלקטרויות מתקדמות המתוכננות לשמור על הנהג והנוסעים ולסייע למנוע מצבים מסוכנים. מערכת בקרת היציבות מתוכננת לעבוד עם נגררים ולצמצם תנודות שאינן רצויות על ידי הפחתה נקודתית של כוח המנוע או הפעלת בלמים בעת זיהוי תנודה אופקית.

שברולט סילברדו
לוגו חברת פיתוח איידב